Action – nabídka, leták, prodejny

Action

Díky rozmanité nabídce produktů, závazku k udržitelnosti a dostupným cenám je Action obchod místem, kde lze nakupovat na jednom místě. Ať už se někdo chce zásobit potřebami pro domácnost nebo najít dokonalý dárek, v obchodě Action shop určitě najde to, co potřebuje.


Tento článek se zabývá diskontním prodejcem Action, konkrétně:

  • co je Action
  • nabídkou Action
  • Action letáky
  • prodejnami Action – otevírací doba
  • kde jsou Action prodejny v České republice

Nabídka Action shopu je opravdu rozmanitá: od domácích potřeb a elektroniky, přes levné dioptrické brýle až po levné oblečení a kosmetiku – Action má pro každého něco. V České republice jsou Action prodejny v mnoha městech, např. Action Praha, Action Ostrava, Action Olomouc nebo třeba Action Plzeň.

Action obchod e-shop

Kromě kamenných prodejen má Action obchod e-shop pro online nákup z pohodlí domova. E-shop nabízí stejný široký sortiment výrobků a nízké ceny jako kamenné prodejny.

Loni společnost Action oslavila 30. výročí svého založení. Stále pokračuje v rozšiřování své přítomnosti v Evropě, zůstává věrná svému poslání poskytovat kvalitní výrobky za nízké ceny. Otevřením nové Action prodejny na Slovensku je společnost připravena stát se ještě oblíbenějším cílem nakupujících v tomto regionu.

Společnost Action, která má více než 2 300 prodejen v 11 zemích, se stala známou díky svému rozsáhlému sortimentu, který zahrnuje více než 6 000 položek. Obchod nabízí cenově dostupné produkty, jejichž cena je u vybraných položek nižší než 25 Kč.

Action má kamenné prodejny a e-shop.

Kromě širokého sortimentu a konkurenceschopných cen byla společnost Action v několika evropských zemích oceněna prodejcem roku, což ještě více upevnilo její pověst špičkového řetězce diskontních prodejen.

Díky důrazu na spokojenost zákazníků a poskytování příjemných nákupních zážitků pro všechny si Action i nadále získává věrné zákazníky po celé Evropě. Dalším plusem Action shopu jsou dárkové karty a aplikace obchodu.

Recenze Action CZ jsou za poslední dobu spíše smíšené. Jako pozitivní zákazníci uvádí nízké ceny. Negativní hodnocení obchod získal kvůli kamenným prodejnám, ve kterých někdy chybí zboží v regálech. Dalším mínusem je nízká kvalita některých výrobků.

Nabídka Action obchodu

Obchod nabízí výrobky prémiových i vlastních značek v různých kategoriích nebo tématech, takže zákazníci snadno najdou přesně to, co potřebují. Ať už hledají dekorace, zahradní potřeby, potřeby pro domácnost nebo předměty osobní hygieny, Action obchod jim je nabídne.

Mnoho jejich výrobků je opatřeno značkou udržitelnosti, která označuje, že byly vyrobeny způsobem šetrným k životnímu prostředí a společensky odpovědným. To je v souladu s rostoucím trendem spotřebitelů, kteří při nakupování vyhledávají ekologicky šetrné možnosti.

Bydlení

Pokud jde o potřeby pro domácnost, nabídne společnost Action různé ložní prádlo, dekorace, koberce, přehozy, polštáře, svíčky, žárovky, fotorámečky, bytové doplňky, květináče a vázy.

Kuchyně

V oddělení kuchyní nabízí Action široký výběr spotřebičů, jako jsou mixéry, fritézy, malé kontaktní grily a vaflovače. Dále zákazníci mohou zakoupit podnosy, servírovací nádobí, sklenice, příbory, pánve, hrnce, ubrusy a prostírání.

Nabídka Action zahrnuje nejrůznější kategorie, včetně kuchyně.

Domácnost

V Action jsou k dispozici i potřeby pro domácnost, včetně prostředků na mytí nádobí, pracích prostředků, čisticích prostředků, úklidových prostředků, odpadkových košů, úložných boxů a vysavačů. Tyto produkty pomohou udržet domov v čistotě a pořádku.

Kancelář

V oblasti kancelářských a školních potřeb nabízí společnost Action kalkulačky, diáře, kalendáře, složky, fotoalba, psací potřeby, papíry a sešity. Ať už zde nakupuje student nebo pracující, najde zde vše, co potřebuje, aby zůstal organizovaný a produktivní.

Hobby

Pokud někdo hledá hobby potřeby, Action nabízí širokou škálu produktů včetně kreslicích potřeb, blahopřání, balónků, sad pro vlastní variace šperků, kostýmů a doplňků na večírky.

Pro kutily

Pro kutily nabízí Action autodoplňky, motorové oleje, příslušenství pro kola, nářadí a malířské potřeby. To vše se hodí pro domácí kutilské projekty či opravy v domácnosti.

Hračky

V neposlední řadě nabízí Action různé hračky pro děti všech věkových kategorií, včetně her, plyšových hraček, panenek, venkovních hraček, hraček do vody, dřevěných hraček a puzzle.

Zahrada

Další oblíbenou kategorií nabízenou společností Action jsou zahradní produkty. Od květináčů po zahradní nábytek, od zahradních polštářů po zahradní dekorace, od venkovního osvětlení po zahradní nářadí – Action nabídne vše, co je potřeba k vylepšení venkovního prostoru.

Zahradní nábytek, osvětlení či dekorace – to vše má Action v nabídce

Cestování

Nadšencům do cestování udělá Action radost v podobě potřeb pro cestování. Od víkendového výletu, přes horský výšlap po daleké dobrodružství, v Action lze pořídit příruční kufr do letadla, spací pytle, stany, batohy, a dokonce i nafukovací lehátka, která zajistí pohodlnou a příjemnou cestu.

Osobní péče

Pokud jde o produkty osobní péče, Action nabízí širokou škálu možností, včetně make-upu, parfémů, vlasové kosmetiky, péče o pleť, sluneční kosmetiky, péče o tělo a prostředků pro depilaci. Dalším obchodem s kosmetikou je např. Hebe.

Multimédia

Kdo potřebuje multimediální příslušenství, Action má řadu produktů včetně kabelů, baterií, powerbank, nabíječek, sluchátek a pouzder na telefony.

Móda

Pro milovníky módy nabízí Action levné oblečení, spodní prádlo, doplňky a obuv, aby vypadali stylově a trendy. Ať už se někdo chce obléknout na zvláštní příležitost, nebo zůstat ležérní pro každodenní nošení, najdou zde módní možnosti za skvělé ceny.

Sport

Sportovní nadšenci najdou v obchodě Action řadu produktů z kategorie sport, včetně sportovních tašek, podložek na fitness a jógu, sportovního oblečení a doplňků sportovní výživy. To vše je ideální pro to, jak se dostat do formy.

Pro sportovce nabízí Action např. podložky na fitness a jógu.

Domácí mazlíčci

A konečně, pro majitele domácích mazlíčků má Action řadu produktů pro jejich zvířecí přátele, včetně krmiva, hraček a potřeb pro péči.

Action obchod letáky

Action letáky jsou skvělým způsobem, jak zůstat informovaný o nejnovějších týdenních akcích a nabídkách tohoto oblíbeného e-shopu. S tištěnými Action letáky nebo jejich online verzí lze snadno zůstat v obraze o všech úžasných nabídkách a výprodejích, které Action nabízí.

Ti, kdo dávají přednost letákům v ruce, si je mohou snadno vyzvednout v tištěné podobě v kterémkoli Action obchodu. Letáky si mohou v klidu prolistovat a prohlédnout si všechny aktuální nabídky a akce, které obchod nabízí.

Action letáky online

Přímo na webových stránkách Action CZ je sekce Týdenní akce. Zde jsou uvedeny informace o všech nadcházejících akcích, propagačních akcích a speciálních nabídkách, které Action plánuje na nadcházející týden. Od slev na zboží pro domácnost až po výprodeje elektroniky – v Action se vždy děje něco zajímavého.

Online verze Action letáků přímo web Action obchodu (e-shop) nenabízí. Action obchod letáky lze však nalézt na webech poskytující letáky různých obchodů. Stačí několik kliknutí a zákaznici si z pohodlí domova můžou prohlédnout všechny připravované nabídky a akce.

Action CZ mobilní aplikace

Aplikace Action CZ je pohodlným způsobem, jak získat přístup ke všem nejnovějším nabídkám. Pomocí aplikace lze zobrazit nabídky na následující týden s předstihem, což poskytne náskok při plánování nákupů.

Action prodejny napříč Evropou

Action obchod (e-shop i kamenné prodejny) nabízí široký sortiment výrobků za nízké ceny, od domácích potřeb přes kosmetiku, hračky, elektroniku a další. S více než 1 500 prodejnami v 10 zemích se Action stal cílem zákazníků hledajících výhodné nákupy, které jsou cenově dostupné a představují kvalitní zboží.

Sortiment Action zahrnuje i kancelářské potřeby.

Action otevírací doba

Co se týče českých prodejen Action, otevírací doba se pohybuje v rozmezí od 8 do 20 nebo 21 hodin, v závislosti na lokalitě. Zákazníci tak mohou nakupovat podle svého pohodlí, ať už si zboží vyzvedávají ráno cestou do práce, nebo se zastaví večer.

Action prodejny v České republice

V České republice si Action od otevření své první prodejny v Praze před několika lety rychle získal popularitu. Nyní má prodejce několik poboček ve velkých městech po celé zemi, včetně Ostravy, Olomouce nebo třeba Plzně.

Každá z prodejen má výhodnou polohu, aby se k ní zákazníci snadno dostali, ať už nakupují v centru města, nebo v příměstské oblasti.

Action Praha

V Praze, hlavním městě České republiky, se nachází celkem osm obchodů Action rozmístěných v centru i na okraji města. Mezi prodejny Action Praha patří např. prodejny v Edenu a Kbelích. Přítomnost více prodejen v Praze zvyšuje mezi obyvateli i turisty oblibu značky Action.

Otevírací doba pražských prodejen Action je mezi 8 a 21 hodinou. Další články se zabývají tipy, co dělat o víkendu v Praze, kam v Praze s dětmi a výběrem nejlepších kaváren v Praze.

Action Plzeň

Action Plzeň má čtyři prodejny umístěné v různých částech města. Ať už studenti hledají cenově dostupné věci do bytu či studentského pokoje nebo jen někdo potřebuje věci denní potřeby, nejen prodejny Studentská a Bory v Plzni potěší různorodé spektrum zákazníků.

Action České Budějovice

V Českých Budějovicích se nachází jedna prodejna Action ve Strakonické ulici, která nabízí nakupujícím v této oblasti přístup k rozsáhlému sortimentu značky.

Action Brno

Podobně v Brně, druhém největším městě České republiky, jsou dvě prodejny Action umístěné na okraji města, které zajišťují snadnou dostupnost zákazníkům z různých čtvrtí.

Z nabídky Action si vyberou i cestovatelé, např. cestovní kufr.

Action Ostrava

Ostrava, město známé svým průmyslem, se může pochlubit čtyřmi prodejnami Action. Ostravské prodejny jsou např. v lokalitách jako Novinářská nebo Ostrava-Zábřeh.

Action Olomouc

V Olomouci, městě s bohatou historií a kulturou, jsou tři prodejny Action Olomouc. Jsou strategicky rozmístěné v centru města a na jeho okraji, což zajišťuje pohodlí pro nakupující bez ohledu na jejich polohu.

Action Hradec Králové

V Hradci Králové se nachází jedna prodejna Action na okraji města poblíž OBI. Prodejna nabízí výhodné nákupní místo pro obyvatele města, kde je snadno dostupná řada domácích potřeb, dekorací, oblečení a dalších věcí za příznivé ceny.

Action Mladá Boleslav

Podobně v Mladé Boleslavi se nachází jedna prodejna Action rovněž na okraji města. Tato lokalita poskytuje nakupujícím možnost najít cenově dostupné výrobky, aniž by museli cestovat daleko, což z ní činí výhodný nákupní cíl pro obyvatele této oblasti.

Action Liberec

V Liberci si je možné vybrat ze dvou prodejen Action. Jedna se nachází v centru města a nabízí nakupujícím v rušném centru snadný přístup k řadě produktů. Druhá prodejna se nachází na okraji města a poskytuje zákazníkům výhodné nákupní místo pro potřeby domácnosti.

Action shop s původem v Nizozemsku

Action shop, nejrychleji rostoucí evropský diskontní prodejce nepotravinářského zboží, si získává zákazníky kvalitními výrobky za nízké ceny již od svého založení v roce 1993 v nizozemském Enkhuizenu. S otevřením první prodejny v České republice v roce 2020 a s nedávným 30. výročím existence Action pokračuje v rozšiřování své přítomnosti v Evropě.

Jedním z důvodů úspěchu společnosti Action je její schopnost neustále aktualizovat svůj sortiment tak, aby odpovídal měnícím se potřebám a preferencím zákazníků.

Závazek poskytovat kvalitní produkty za nízké ceny pomohl společnosti Action stát se oblíbenou nákupní destinací pro zákazníky v celé Evropě, kteří dbají na nízký rozpočet, díky čemuž jej lze zařadit mezi tipy na obchody s kvalitním zbožím.

© 2024 MZ.cz | Nakódoval Leoš Lang