Dny Marianne – seznam obchodů, slevy, kódy, termín

V České republice zaujme každé jaro a podzim nakupující jedinečný maloobchodní fenomén: Dny Marianne. Tato netrpělivě očekávaná akce, pojmenovaná podle populárního časopisu „Marianne“, promění nákupní centra a hlavní ulice v rušná centra vzrušení. Jaké obchody se zapojují do slevové akce Dny Marianne? Kdy probíhají Dny Marianne?

Po tři dny nabízejí prodejci po celé zemi výrazné Marianne slevy, exkluzivní nabídky a speciální akce, které lákají hordy nadšených nakupujících. Tato každoroční nákupní extravagance nejenže stimuluje místní ekonomiku, také podporuje smysl pro komunitu a oslavy.

Obsah článku

Dny Marianne jsou netrpělivě očekávané nákupní akce, které se v České republice konají každý rok a nabízejí zákazníkům výrazné Marianne slevy na širokou škálu výrobků od různých prodejců.

Kódy Dnů Marianne jsou nezbytné k odemknutí exkluzivních slev a speciálních nabídek zúčastněných prodejců.

Dny Marianne se obvykle konají dvakrát ročně – v polovině dubna a v polovině září.

Během Dnů Marianne nabízí široká škála obchodů z různých odvětví, včetně módy, elektroniky, domácích potřeb a dalších významné slevy.

Dny Marianne

V České republice se koná mnohými netrpělivě očekávaná maloobchodní akce známá jako Dny Marianne. Každé září se nákupní krajina promění díky této třídenní extravaganci, která přiláká nakupující z celé země, toužící po výrazných slevách a exkluzivních nabídkách.

Výprodeje Marianne vznikly jako spolupráce mezi časopisem Marianne a několika maloobchodníky s cílem zvýšit čtenost časopisu i prodej v maloobchodě.

V průběhu let se tato akce vyvinula ve významnou celostátní akci, do níž se zapojily stovky obchodů a byly nabízeny slevy na širokou škálu výrobků – od módy a kosmetiky až po domácí potřeby a elektroniku. S rostoucí popularitou se stala klíčovým datem v kalendáři jak pro spotřebitele, tak pro maloobchodníky.

Marianne – slevy

Během Dnů Marianne je v nákupních centrech a na hlavních ulicích živo. Často se prodlužuje otevírací doba obchodů, pořádají se speciální akce a nabízejí se časově omezené akce, které mají přilákat zákazníky.

Poskytované slevy mohou být výrazné, často se pohybují od 20 % do 70 %, což je pro nakupující ideální doba, kdy si mohou dopřát maloobchodní terapii nebo výrazně ušetřit na větších nákupech.

Během Dnů Marianne se vytváří elektrizující atmosféra. Lze očekávat přeplněné obchody a dlouhé fronty, také pocit kamarádství, protože všichni loví nejlepší nabídky. Slavnostní náladu umocňuje živá hudba, módní přehlídky a bezplatné občerstvení nabízené mnoha prodejci, které promění den nakupování v nezapomenutelný zážitek.

Dny Marianne – seznam obchodů

Dny Marianne, vyhlášená maloobchodní akce v České republice, zahrnuje širokou škálu obchodů a značek, které uspokojují nejrůznější nákupní potřeby. Této každoroční akce, jejímž motorem je časopis „Marianne“, se účastní řada prodejců, kteří nabízejí výrazné slevy a exkluzivní nabídky. Zde je přehled obchodů Dnů Marianne:

1) Obchody s módou a oblečením

Hlavním lákadlem Dnů Marianne je seznam obchodů Dnů Marianne s módou a oblečením. Zákazníci zde najdou slevy na nejrůznější druhy oblečení, od špičkových značek až po cenově dostupnější varianty. Mezi významné účastníky často patří:

 • H&M
 • Zara
 • Mango
 • Marks & Spencer
 • C&A
 • Peek & Cloppenburg

2) Obchody s kosmetickými přípravky

Milovníci krásy netrpělivě očekávají Dny Marianne kvůli výjimečným nabídkám kosmetiky, péče o pleť a produktů osobní péče. Oblíbení prodejci a značky kosmetiky, kteří se obvykle účastní, jsou např:

 • Sephora
 • Douglas
 • Yves Rocher
 • Marionnaud
 • The Body Shop

3) Obchody s domácími potřebami a nábytkem

Během Dnů Marianne jsou hojně zastoupeny také domácí potřeby a dekorace. Na seznam obchodů Dnů Marianne nabízející slevy na nábytek, bytové dekorace a spotřebiče patří např:

 • IKEA
 • Kika
 • Jysk
 • Sconto
 • Butlers

4) Prodejci elektroniky a technologií

Technicky zdatní zákazníci zde najdou atraktivní nabídky gadgetů, elektroniky a domácích spotřebičů. Zúčastnění prodejci jsou často:

 • Electro World
 • Datart
 • Alza
 • Okay

5) Specializované obchody

Dnů Marianne se účastní také řada specializovaných obchodů, které poskytují slevy na zboží, jako jsou knihy, sportovní vybavení a výrobky pro děti. Mezi ně mohou patřit např:

 • Neoluxor
 • Decathlon
 • Dráčik

6) Online prodejci

Kromě kamenných obchodů nabízí nabídky na Dny Marianne i mnoho internetových prodejců, díky nimž mohou nakupující pohodlně využívat slevy z pohodlí domova. Mezi významné online účastníky patří např:

 • Mall.cz
 • Zoot.cz
 • Notino.cz

Obchodů se do Dnů Marianne zapojuje pestrá škála, od módních značek z vyšších pater až po specializované obchody a online prodejce. Tato široká účast zaručuje, že si během akce přijdou na své zákazníci všech vkusů a preferencí. Díky nabídce výrazných úspor v různých kategoriích vytvářejí Dny Marianne nákupní extravaganci, kterou netrpělivě očekávají spotřebitelé v celé České republice.

Do Dnů Marianne se zapojuje široká škála obchodů od elektroniky po oblečení, takže si má každý zákazník možnost vybrat.

Marriane kupóny

Kupńny Marianne jsou obvykle distribuovány prostřednictvím speciálního vydání časopisu „Marianne“, které vychází těsně před akcí. Toto vydání obsahuje brožuru plnou slevových Marianne kuponů pro celou řadu zúčastněných prodejců. Na každém Marianne kupónu je uvedena výše slevy nebo procento, výrobky nebo kategorie, na které se vztahuje, a případné podmínky nebo omezení.

Kromě fyzických kupónů jsou stále oblíbenější i digitální kódy. Tyto kódy Dnů Marianne jsou dostupné prostřednictvím mobilní aplikace Marianne nebo oficiálních internetových stránek. Zákazníci si mohou stáhnout aplikaci, zaregistrovat se a procházet dostupné digitální kupóny a kódy. Během procesu placení, ať už online nebo v obchodě, lze tyto kódy zadat nebo naskenovat a uplatnit tak slevy.

Jsou kupony a kódy Dnů Marianne nezbytné?

Ano, kódy a kupony Marianne jsou nezbytné pro odemknutí exkluzivních slev nabízených během akce. Mnoho významných slev a speciálních akcí je přístupných pouze s použitím kódů nebo kupónů Marianne.

Někteří prodejci nabízejí dodatečné akce nebo dárky výhradně pro ty, kteří používají kódy a kupony Marianne Days. Může se jednat o vzorky zdarma, dárky k nákupu nebo účast ve speciálních slosováních o ceny.

Kódy a kupony Marianne jsou nepostradatelné pro každého, kdo chce tuto každoroční nákupní akci využít co nejlépe. Tím, že poskytují přístup k exkluzivním slevám a speciálním akcím, umožňují nakupujícím maximalizovat své úspory v široké škále prodejců a kategorií výrobků.

Dny Marianne 2024 – termín

Dny Marianne, velmi očekávaná nákupní akce v České republice, se konají dvakrát ročně a poskytují nakupujícím dostatek příležitostí využít výrazných slev a exkluzivních nabídek. Tyto maloobchodní slavnosti se konají na jaře i na podzim, což umožňuje sezónní nákupy a výrazné úspory.

Dny Marianne se konají dvakrát ročně, obvykle v polovině září na podzim a v polovině dubna na jaře. Tyto akce trvají celý víkend, od pátku do neděle. Každý ročník Dnů Marianne trvá tři dny, takže zákazníci mají dostatek času na prohlídku různých obchodů a využití četných slev.

Termín Dní Marianne 2024 na jaře je od 12. do 15. dubna. Podzimní termín Dní Marianne 2024 byl stanoven na 13. až 16. září. Pokud budou zákazníci o konkrétních termínech informováni a připraví se na ně s předstihem, mohou během těchto maloobchodních akcí maximalizovat své zážitky a využít výrazných slev a exkluzivních akcí v široké škále obchodů a kategorií výrobků.

Dny Marianne se konají dvakrát do roka a kupóny a slevové kódy je možné využít jak v kamenných obchodech, tak online.

Dny Marianne – duben

Dny Marianne, vyhlášená nákupní akce v České republice, se každoročně vrací na jaře v polovině dubna. Tento pololetní maloobchodní festival, inspirovaný populárním časopisem „Marianne“, proměňuje nákupní prostředí a nabízí nakupujícím výrazné slevy a exkluzivní nabídky právě v době, kdy se začíná měnit sezóna.

Dubnové Dny Marianne obvykle trvají celý víkend od pátku do neděle. Přesné termíny se mohou každý rok mírně lišit, obvykle však připadají na druhý nebo třetí víkend v měsíci. Tato akce trvá tři dny, takže zákazníci mají dostatek času na prohlídku různých obchodů a využití četných slev.

Jarní dubnové Dny Marianne nabízí českým zákazníkům skvělou příležitost k výrazným úsporám na široké škále produktů. Využitím exkluzivních slev poskytovaných prostřednictvím kupónů a kódů mohou nakupující osvěžit svůj šatník, zkrášlit své domovy a připravit se na nadcházející letní sezónu.

Dny Marianne na podzim

Každoročně se konají Dny Marianne v září. Přesné datum se může rok od roku mírně lišit, obvykle však připadá na druhý nebo třetí víkend v měsíci. Akce tradičně trvá tři dny, od pátku do neděle. Toto prodloužené období zajišťuje, že zákazníci mají dostatek času navštívit více obchodů a využít různé dostupné slevy.

Dny Marianne na podzim jsou vhodným obdobím pro nákup nezbytných zásob na nadcházející zimní měsíce, protože se počasí začíná ochlazovat a zákazníci vyhledávají nabídky teplejšího oblečení a domácích potřeb.

Podzimní dny Marianne se konají každoročně v polovině září a nabízejí třídenní okno neuvěřitelných nákupních příležitostí. Pokud budou zákazníci informováni o konkrétních termínech a připraví se předem, mohou tuto maloobchodní akci maximálně využít a těšit se z výrazných slev a exkluzivních akcí v celé řadě obchodů a kategorií výrobků.

Dny Marianne – oblečení

Dny Marianne, nákupní extravagance, která se v České republice koná každé dva roky, jsou vyhlášené výjimečnými slevami a exkluzivními nabídkami v různých odvětvích maloobchodu, včetně oblečení.

Tato akce, která se obvykle koná v polovině dubna a v polovině září, představuje ideální příležitost pro módní nadšence, aby si obnovili svůj šatník nejnovějšími modely za snížené ceny. Mezi zúčastněnými prodejci oděvů vyniká během Dnů Marianne H&M, která je oblíbenou destinací.

Zákazníci mohou očekávat slevy v rozmezí od 20 % do 70 %, takže Dny Marianne jsou vhodnou příležitostí k nákupům pro celou rodinu.

Dny Marianne v H&M

Společnost H&M, proslulá svou módní a cenově dostupnou módou, se aktivně účastní Dnů Marianne a láká nakupující na atraktivní nabídky svých rozmanitých oděvních řad.

Dny Marianne nabízejí módním nadšencům skvělou příležitost dopřát si nákupy stylového oblečení za zvýhodněné ceny. Díky účasti společnosti H&M mohou nakupující využít značných úspor na širokém sortimentu módního zboží pro muže, ženy i děti.

Získáním potřebných slevových kódů z časopisu „Marianne“, mobilní aplikace Marianne nebo oficiálních internetových stránek mohou nakupující maximalizovat své úspory a užít si uspokojivé nákupy v H&M během této oblíbené maloobchodní akce. Ať už nakupují zákazníci v obchodě, nebo online, exkluzivní nabídky Dnů Marianne v H&M jistě vylepší každou aktualizaci šatníku.

Zákazníci mají díky Dnům Marianne možnost ušetřit na nákupu oblečení.

Dny Marianne – elektronika

Dny Marianne, očekávaná nákupní akce v České republice, nabízí neuvěřitelné slevy napříč různými kategoriemi obchodů, včetně elektroniky. Tato akce, která se koná dvakrát ročně – Dny Marianne v polovině dubna a Dny Marianne v září, umožňuje nakupujícím zakoupit kvalitní elektroniku a domácí spotřebiče za výrazně snížené ceny.

Mezi zúčastněnými prodejci vyniká Datart jako přední obchod s elektronikou, který během Dnů Marianne nabízí exkluzivní nabídky. Zákazníci mohou očekávat výrazné úspory jak na nejnovějších modelech, tak na starších zásobách, takže Dny Marianne jsou ideální dobou pro modernizaci elektroniky.

Datart, významný prodejce elektroniky v České republice, je známý svou širokou nabídkou produktů a výjimečným zákaznickým servisem. Během Dnů Marianne nabízí Datart exkluzivní slevy na nejrůznější elektroniku a domácí spotřebiče, což z něj činí klíčovou destinaci pro technicky zdatné zákazníky.

Slevový kód Dny Marianne – Datart

Po získání slevového kódu Dny Marianne pro Datart je možné ho uplatnit v obchodě nebo online a získat tak slevu. Slevový kód dny Marianne pro Datart je nutné předložit u pokladny nebo jej zadat do pole slevového kódu při nákupu.

Dny Marianne poskytují nakupujícím vynikající příležitost k nákupu elektroniky a domácích spotřebičů za zvýhodněné ceny. Díky účasti společnosti Datart mohou zákazníci využít výrazné úspory na širokém sortimentu kvalitních výrobků.

Získáním potřebných slevových kódů z časopisu „Marianne“, mobilní aplikace Marianne nebo oficiálních webových stránek mohou zákazníci maximalizovat své úspory a užít si přínosné nákupy v Datartu během této oblíbené maloobchodní akce. Ať už jde o nákupy v obchodě nebo online, exkluzivní nabídky Dnů Marianne v Datartu si nikdo nesmí nechat ujít.

© 2024 MZ.cz | Nakódoval Leoš Lang